• info@bapharma.com

Misyonumuz, Vizyonumuz ve Değerlerimiz

BA Pharma, eczacılık ürünleri için danışmanlık, ruhsatlandırma ve entegre tedarik hizmetleri konusunda dünyanın öncü sağlayıcılarından biri olmayı hedeflemektedir. 20 yılı aşkın geniş tecrübeli çalışan kadrosu ile, müşterilerimize teknik uzmanlık, bağımsız bir küresel altyapı ve tutarlı bir iş ortaklığı sunmaktadır.

Uzmanlık alanlarımız, uluslararası ön-pazarlama, özel dağıtım, yüksek kalite ve güvenilirlik ile ithalat ve ihracattır.

Şu anda Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Japonya ve Asya ülkelerinde yönetilen 22 adet iş ortağımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Dahası, hedef pazarların tamamına yakınında ürün dağıtımını yapabilmekteyiz.

Kalite güvence sistemimiz ile tedarik, takip ve dağıtım depolarının stoklarının yönetimi gibi hizmetleri sürekli ve yüksek düzeyde sağlamaktayız.

Bağımsız özel servis sağlayıcı olarak, bu sektörde araştırma tabanlı şirketlerin ortağı olarak hareket etmekteyiz. İlaç pazarına duyarlı, son derece karmaşık segmentlerde dünya çapında oluşturduğumuz bir organizasyon ile çalışmaktayız.

Dolayısıyla, en önemli prensibimiz "küresel işbirliği" diyoruz.

Misyonumuz

İnsanların sağlığını korumak ve yaşam kalitelerini arttırmak için sürekli çalışmak.

Vizyonumuz

Dünyanın önde gelen yenilikçi, güvenilir ilaç ve tedavilerini insanların kullanımına sunmak ve bu alanda öncü şirket olmak.

Değerlerimiz

  • Kalite
  • Dürüstlük
  • Yenilikçilik
  • İnsana Saygı